Ons Team

Ons team telt op dit moment 24 personeelsleden. De meeste collega's geven les aan de 13 groepen die we aan het Ronde Erf huisvesten. Daarnaast zijn er nog een aantal (lesvrije) taken en functies, zoals :

 • Administratief medewerkster
 • Conciërge
 • Intern begeleider/bouwcoördinator
 • Vakleerkracht ( gymnastiek)
 • ICT-er (informatie- en computer technologie)
 • BHV-coördinator (bedrijfshulpverlening)
 • ICO (interne coach opleidingen)
 • Adjunct- directeur
 • Directeur

Alle parttimers en fulltimers, jong en oud, werken met veel plezier op "Het Erf". Als team besteden we eveneens de nodige aandacht aan saamhorigheid, plezier en bijzondere gebeurtenissen. Ook houden we ons op de hoogte van nieuwe ontwikkelingen. Als lerende organisatie blijven we bezig met het verbeteren van ons onderwijs. Elk jaar volgen we diverse nascholingsactiviteiten in en buiten de school. Nascholing vinden we belangrijk en zorgt mede voor een kwaliteitsverbetering van ons onderwijs.

Als team volgen we elke schooljaar nascholing. Als volledig team maar ook collega's individueel.

Overige teamleden volgen diverse nascholingsbijeenkomsten over verschillende onderwerpen bij het samenwerkingsverband WSNS Veenendaal
(en indien en in het schooljaar interessante nascholing is kan dit ook nog worden gevolgd)

Als u contact wilt opnemen met de school kunt u mailen naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  Voor meer adresgegevens kijkt u onder het kopje 'contact'.

 

 

Contact

 • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
 • 0318 51 44 14
 • Ronde Erf 2-4
  3902 CZ Veenendaal
 • Postbus 745 Postcode: 3900AS Veenendaal

Begeleiders en Administratie